Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vásárolnátok illetve...

Melyiket vásárolnátok illetve melyikre szavaznátok? Az Xbox 360-ra vagy a PS-ra?

Figyelt kérdés
A játékokat vadonatújonnan és eredetibe veszem meg
2010. jan. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld ki mindkettőt és amelyik neked bejön azt.bármelyik konzolboltba bemész szívesen segítenek,és ott kipróbálhatod ha potenciális vevő vagy.
2010. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez konzolháború, mindenki a sajátjára esküszik. A fontos, hogy menj és próbáld ki mindkettőt. Felesleges azokra hallgatnod, akik egymást szapulják, mert szerintük ez vagy az jobb. Ne mások döntsenek helyetted. Mindkét cucc szórakoztató rendszer, téged kell hogy szórakoztasson, ezért nézd meg, hogy kielégítenek-e téged az általuk nyújtott szolgáltatások.
2010. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a PS3-at istenítem.

Sokáig xbox-ot akartam venni, de csak azért, mert az a letöltött játékokat is viszi, de rájöttem, hogy inkább megveszem a játékot, és akkor már PS3 ezerszer jobb.

Gondolj bele, a sony-nak már több év tapasztalata van, összes konzolja híres és jó volt, PS1, PS2, PSP, ezzel sem lesz csalódás.

2010. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!