Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépek beszerzése...

Számítógépek beszerzése itthon olcsón?

Figyelt kérdés

Szeretnék építeni egy gamer gépet, már nagyjából ki is néztem az alkatrészeket, de ha itthon vásárolom az alkatrészeket akkor jóval drágábbak, de az amerikai boltok nem szállítanak külföldre. Az aqua-nál, e-digital -nál és az árúkeresőn nézelődtem.

Tud valaki valami jó boltot, ahol olcsóbban lehet alkatrészeket kapni? Esetleg külföldi boltot aki ésszerű áron szállít magyarországra?

Esetleg még az is eszembe jutott, hogy amerikai ismerőssel leküldetem, de nem tudom, az vajon mennyibe kerülne, gondolom elég drága.

Valaki akinek van ebben tapasztalata kérem írjon!



2014. júl. 13. 20:47
 1/3 anonim válasza:
ipon
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amerikában általában azért alacsonyabbak az árak, mert nettó árat írnak a webshopok, mivel tagállamonként más és más az áfa ottani megfelelője.

Idehaza iPon, PCX illetve ma már Aqua számítanak a legolcsóbbnak, alkatrésztől függően egyik-másik olcsóbb. Ha külföldről rendelsz (nem tudom, honnan szállítanak ide) készülj fel arra, hogy esetleges garanciális ügyintézésen sokat fogsz veszteni, illetve EU-n kívülről rendelve még rá is jön a hazai áfa illetve a vám...

2014. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mész utána a dolgoknak. Miért nem kérdezed meg a futárszolgálatokat hogy menni az USA Magyarosrszág szállítás? Németeknél osztrákoknál mik az árak? Azt már fel sem vetem hogy ha mondjuk a kétévvel ezelőtti csúcsgépet raknád össze s azt feljlesztenéd évente sokat spórolnál. Játék is lenne dögivel ami normálisan futna s tapasztalat is mind hardver és szoftver szinten is.
2014. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!