Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Technika lcd 19 -107...

Vertyo kérdése:

Van egy Technika lcd 19 -107 tv-m de nem kapcsol be, van értelme javítani?

Figyelt kérdés
A TV a power gomb megnyomása után világít a led, várja hogy megnyomjuk valamelyik gombot, hogy bekapcsoljon mint ahogyan az szokott minden tv-nél. Ha lenyomok egy gombot a led kialszik majd megint világít, további gomblenyomásra a led nem reagál. Az egész TV-nél semmi reakció csak ez a ledesdi. Az LCD-n semmi nem látszik.Se háttér világítás se semmi.

2014. júl. 14. 18:48
 1/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Van egy olyan érzésem,hogy a készüléked tápegysége döglött.

Valószínűsítem, hogy néhány elektrolit kondenzátor van kiszáradva a tápban.

Rosszabb a helyzet, ha a csőmeghajtó inverter mereven rövidzárlatos, minden más meghibásodás esetén a készüléket nem érdemes javítani, az le kell adni egy gyűjtőponton.


Üdv!

2014. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, utána nézek, ha meg van a megoldás válaszolok.
2014. júl. 17. 09:27
 3/4 jsebak válasza:
Nekem is van egy ilyen Technika led tv-m és ugyan ez a hibája mit tegyek vele a telón szervíz azt mondja nekem 30 eft és meg javítja pár nap és kész is..érdemes ráköltenem ?
2019. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D.O.81 ***** válasza:
Értelme van, viszont én a harmincat sokallom egy tápjavításért....
2019. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!