Prestigio multipad 7. 0 ultra+ akadozva/lassitva játsza le a 720p-s videokat, vkinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
vettem egy ilyen tabletet, nagy betűkkel rá volt irva hd video playback, amia készülékre felmásolt adatokkal oké is, megy szépen, viszont youtube on esélytelen, lassitott ill akadozo a visszajátszás. Net sebesség jo, probáltam futo alkalmazásokat is bezárni, de semmi. Elég bosszanto h galériában problémamentes a lejátszás, youtube on meg kaksi és csak hoki 360,480p t lehet lejatszani. Youtube, tablet szoftver friss, tablet hardver picitgyengus, viszont ahogy mondtam csak neten lassitott a hd visszajátszás. Vkinek vmi ötlet?

2014. júl. 15. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A tablet felbontása (idézlek) "hoki" 800x480, nem értem miért létfontosságú számodra a full HD Youtube.

Az online videók hardverigénye nagyobb, mint a tableten tárolt videóké. Ha letöltenéd, valószínűleg le is tudná játszani. Főleg ha a videólejátszó kihasználja a hardveres gyorsítást.

Próbálkozhatsz esetleg másik böngészővel, hátha a hardveres támogatás hiánya miatt nem viszi csak. Jelenleg szoftveresen játssza le, ettől a processzortól meg nem várható több.

A laptopom két magos processzorát is 100%-ig terheli az 1080p Youtube, akadozik is. Annyi, hogy 720p-ben nézem, hisz amúgy sem full HD a kijelzőm. A videókárta ebben sem támogatja az online flash videókat.

2014. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kell full HD videólejátszás, a 720p azonban elvárható lenne a készüléktől, ha már rá van írva a dobozára nagy betűkkel, főleg, hogy hasonló specifikációjú telefonok gond nélkül játszanak le 720p-ben youtube alkalmazással. Egyértelmű. hogy böngészés közben nem fogok letölteni minden megnézendő videót, csak hogy HD ban nézzem, de szerintem érthető, hogy ba***a az ember csőrét, hogy pixeles videót kell nézni amikor a készülék tudja a hd-t és úgy is hirdették, hogy képes lejátszani. És mivel egy "okos" androidos tablet, ami főként az internetet használja, legalábbis a legtöbb alkalmazás, elég nagy pofátlanság és parasztvakítás a doboz legelejére odatenni egy HD logót amit csak a készülékre másolt tartalommal lehet elérni amit persze csesznek feltüntetni.
2014. júl. 15. 19:42
 3/3 anonim válasza:

Kérdező, nincs igazad, mert:

1. A dobozon lévő HD felirat nem a böngészőben/alkalmazáson keresztül lejátszott videókra vonatkozik

2. Nem kötelességük feltüntetni, hogy "bocs, paraszt de a jútyúbot csak 480p-ben tudod nézni", mert a gyártó(k) reménykednek, hogy aki megveszi a készüléküket az tisztában van az 1. pontban leírtakkal.

2014. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!