Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit adnál ki maximum egy...

Mennyit adnál ki maximum egy fejhallgatóért?

Figyelt kérdés

Zene hallgatáshoz, nem munkára!

láttam fejhallgatót 200 000 ft ért.

ki vesz olyat? Valami dj?



2014. júl. 18. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

gazdag szülők gyereke vesz olyat, mert menő.

A legdrágább egy 3000forintos fülhallgató volt, de eladtam mert roppant kényelmetlen volt számomra az agybadugós fülhallgató

2014. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
max 50ezret adnék érte
2014. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat, fülhallgatónak olvastam. Egy minőségi fejhallgatóért kb 50e forintot adnék
2014. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyenlőre csak egy Asus Cerberus van, de majd egy Sennheiser G4ME ZERO-t szeretnék. A TESCO-ban nem érdemes megvenni a 4-5 ezer körüli szarokat mert rohadt szar minőségű és a TESCO-ban amúgy sem érdemes venni.

Még ha anyagilag nem is megy annyira jó érdemes összegyűjtögetni egy 15-20k körülire. És mielőtt jönnének a válaszok nem vagyunk gazdagok csak képesek vagyunk 5-6 hónap alatt félretenni ilyen "drága" cuccokra a pénzt.

2014. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!