Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1000W JBL - 200Wos erősítő:...

1000W JBL - 200Wos erősítő: miért recseg ropog az egész?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy 1000wattos 12" JBL mélyládát használtan, de kipróbálva persze nem lett.

200wattos szobai erősítőre kötöttem rá, gondolván hogy 200wattot leadva is szépen szól majd, de csak recseg az egész. lehetséges, hogy átvertek volna és rossz? vagy csak a kis teljesítményű erősítő lehet az oka ? kinek volt már ilyen ?



2014. júl. 17. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lópikula az az erősítő hozzá.
2014. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
remélem tényleg a gyenge erősítő a problem..
2014. júl. 17. 15:49
 3/9 dirtboy ***** válasza:

/200wattos szobai erősítőre kötöttem rá, gondolván hogy 200wattot leadva is szépen szól majd/


értelmetlen gondolkodás


kezdjük ott hogy 10wattal is szépen kéne szólnia,hiszen egy 500wattot tudó erősítő sem ad folyamatosan annyit,másként folyamatosan üvöltene a nyomó nem lehetne halkítani sem.

a másik probléma hogy ha 200wattot tud az erőd maximumon akkor nem csoda hogy torzított hiszen maxon minden erősítő torzít,soha nem szabad maxra tekerni semmit.

2014. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szétszedtem. a tányér tulajdonképp nem mozdul meg, csak ha kézzel nyomogatom ki be.. ragad nagyon.. tönkrement ?
2014. júl. 17. 20:41
 5/9 dirtboy ***** válasza:

nem tudom miről beszélsz nem vágom mi az a tányér

amit én ismerek:

-pólusvas

-mágnes

-csévetest

-lengőcséve

-tekercs

-bevezető szál

-kosár

-pille

-membrán

-porsapka,fáziskúp,egyéb megoldás

-szél vagy perem


válaszd ki hogy mire gondolsz tányér alatt.

2014. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem mozog a membrán. tulajdonképpen nincs mozgástere. meg sem moccan. kézzel lehet nyomogatni, de szerintem ennek már mindegy. simán mozognia kéne
2014. júl. 17. 20:56
 7/9 dirtboy ***** válasza:
akkor az szerviz,ha a helyén van csak nem mozog akkor leéget,ha ki van tolódva akkor felakadt a mozgócséve de akkor is szerviz.
2014. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudod esetlej milyen ára lesz a javíttatásnak?
2014. júl. 17. 20:59
 9/9 dirtboy ***** válasza:
miskolcon max 6ból kész lenne
2014. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!