Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telefonról is lehet minőségi...

Telefonról is lehet minőségi zenét hallgatni? Vagy telefonhoz ne vegyek drága fej/fülhallgstót?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 20:19
 1/7 dirtboy ***** válasza:
vannak telók amik azért elég jók de inkább ipod való erre,csak aztán ne 128as mp3akat rakj rá mert akkor meg van lőve az egész
2014. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen lehet.
2014. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nemtom neked mi a minőség de pl. én rákötöttem az iphone-t a hifire és hitvány amit az a dac kiad magából :(

szerintem telefonból nincs igazi hiend hangzású

2014. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

tegnap 22:15


és milyen minőségű volt a zene amit tárolt az iphone valamint milyen minőséget képvisel a hifi amin lejátszottad?

csak azért mert a vájt fülűek autóban pl sokszor ipodról zenélnek annyira jó sokak szerint,fura lenne ha az iphone meg rossz lenne.

2014. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha minősi kódolású zenét hallgatsz (192kbps+ mp3, flac)akkor egy erre kihegyezett minőségi lejátszóprogival (N7 player, Poweramp..), megfelelő EQ beállításokkal (nem egekbe tekerve a mély és magas hangokat, míg a középső szegmens totál elhal a 2 véglet között) igenis lehet élvezhető, kielégítő zenehallgatásban részed. Nyilván összehasónlíthatatlan egy több100ezres hifi berendezéssel, de a kérdésre válaszolva, megéri beruházni egy nevesebb fülesbe, fejesbe.
2014. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nézzük

oscar peterson telarc records audiophile aranycd-t kódoltam át flacba, ezt raktam fel iphone5re (flacplayer 10dollár), arany jack kábelen megy be a lexusba a fullos mark levinsonba és nem szól jól, ellenben ha 1gen ipod nano-ra teszem ezt 320mp3-ban akkor jobban szól (iphoneról az mp3 se olyan szép, mint az ipodról)

szerinted mivel van baj? szerintem az iphone dac szar, valami integrált másodlagos cucc lehet, nem erre van kihegyezve a telefon

2014. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

**OFF**

Szia "6os"! :) Nyilván ez egy Apple üzleti fogás, hiszen ha a telefonjaik tudnák az ipod szintű zenelejátszást, akkor egy üzletággal kevesebb lenn nekik. Ha szóba jön az mp3 lejátszó, az emberek 85%ának ipod ugrik be, hiszen az az mp3-ak Rolss-Royce-a. Míga többi felső kategóriájú telefongyártónak is van általában lejátszós múltja, ők nem építettek rá külön zeneáruházat (iTunes), nekik megéri bikább DAC-al szerelni mobiljaikat, nem akkora érvágás ha "csak a 150e forintos" a mobiljaikat veszik, az 5-15e forintos lejátszóik meg nem fogynak. Míg az Applenek elég fájó lenne ha ipodjaik kivonulnának a szférából. Persze ez csak egy meglátás, nincs kőbe vésve, de én így képzelem el. Bocs az OFFért!

2014. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!