Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV összekötése PC-vel HDMI...

TV összekötése PC-vel HDMI kábel segítségével! De hogyan?

Figyelt kérdés

Egy LG 32LN540B típusú televíziót és egy Asus GeForce GT 630M típusú videó kártyát szeretnék összekötni egy HDMI-vel.

Mégpedig olyan módon, hogy amit a monitoron látok azt letükrözze nekem a TV. (tehát nem megosztani akarom mint pl. a 3 monitoros gamer PC-nél hanem azt akarom amit a monitoron látok azt egyszerre a TV-n is lássam)

Ez hogyan lehetséges? Már összekötöttem a 2 terméket és a TV-n azt a csatlakozó megjelenését választottam amire a gép van kötve de semmi nem történt. Mit kell még ehhez beállítani?



#HDMI #TV. PC. összekötés
2014. júl. 18. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először jobbklikk az asztalra, képernyőfelbontás, és ott észlelés/ azonosítás. Azután be lehet állítani, hogy ugyan azt a képet adja.
2014. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rákötöd és a videokártya szoftverében beállítod hogy tükrözza a második monitorra ami a tv a képet. A tévén meg gondolom a megfelelő bemenetet kell választani. De ha belinkelted volna a tv kezelésiét akkor úgy könnyebb lenne.
2014. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hiába megyek az észlelésre semmi!

[link]


A TV kezelési pedig itt található:

[link]

2014. júl. 18. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Videokártya driver friss? Kábel nincs törve, nem hibás? Jól beledugtad?
2014. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A legfrissebb driver van fent.

Igen, megfelelően van csatlakoztatva.

Törés sincs rajta, vadi új kábelek délután lett kibontva.

2014. júl. 18. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ötletem, hogy más monitorral/tv-vel próbáld meg, ha az sem jó akkor a kártyával lesz valami.
2014. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Remélem nem a kártya, azt is alig 2 hónapja vásároltam! :D

Mivel nem a legjobb minőségű HDMI kábelt vettem meg mert már teljesen lefogyott a zsebpénzem én arra gondolok, hogy azzal nem oké valami.

2014. júl. 18. 21:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Windows+c gomb
2014. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem c, hanem x gomb
2014. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem működik ez sem! :(

Ha ez segít Win 7 Ultimate 64 bit-es rendszerem van és egy Logitech MK 330 billentyűm. :)

2014. júl. 18. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!