Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért vesznek egyesek androido...

Miért vesznek egyesek androidos tablettet egy windowsos áráért?

Figyelt kérdés
Sokaknál látom, hogy 80-120,000ft-os android tablettel járkálnak, de csak Angry Birdseznek, meg facebookoznak rajta. Nem tudják, hogy létezik windowsos is ugyanebben az árkategóriában?

2014. júl. 19. 11:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: és már két éve megvan, máig tökéletes.


Szerintem tabletből nem a márkanevet, hanem a hardvert kell nézni, aztán android, mert jobb mint a windows modern ui, asztali felület meg nem érintőkijelzőre való, hiába van ott, nem fogod használni mert nem olyan kényelmes (fórumban írták így) játékot ami asztali felületen megy meg nem fogsz irányítani érintőkijelzőn, max kipróbálod működik de kényelmetlenül, aztán elfelejted (arra gondolok hogy olyan lehet pl egy morrowind emulált gamepaddal mint pl a konzol emulátorok)


Androidos tabletre én is feltettem egy csomó emulátort, például dosboxot rá windows98at kb olyan lehet win8as tableten az aszali felület, illetve remote desktopon az aszali gépemet irányítom ha olyanom van-> pont mint egy windows tablet így már.

2015. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!