Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 RGH kiüttetésnél,...

Xbox 360 RGH kiüttetésnél, hogyan lehet játékot feltenni?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni,tegnap RGH-s kiüttetés történt az xbox 360omon,viszont nem tudok rá játékot tenni és aki csinálta türelmetlen egy normális válasz adásához. Letöltöttem a játékot NCoreról,ami .iso formátumban volt, .god-ra konvertáltam,pendrivera feltettem,és megpróbáltam a HDD1-re másolni a fájlkezeléővel,de sikertelenül. Leírná valaki a pontos menetét a játék feltevésnek? Freestyle 3 van a gépen. .iso fájlokból induljunk ki. Köszönöm!

2014. júl. 20. 15:26
 1/3 Nosco ***** válasza:

Isoból godra alakítva addig jó.

Utána fsd-ben kell beállítani, hogy a pendriveról keresse a játékokat.

Ha ez megvan utána futni fognak a játékok. Amúgy jobban járnál egy külső vinyóval. Gyorsabb és több helyed is lenne a játékokra.

2014. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

16gb-s a pendrive,igazából az xboxban lévő 500gb-s hddre szeretném feltenni csak róla a játékokat.

Megtudnád mondani mi az az fsd? Sajnos teljesen alafabéta vagyok ehez :(

2014. júl. 20. 16:12
 3/3 Beck Bernie válasza:

FSD=freestyle dash (ez az rgh-s gépeknek a menüje(de fent van az alap menü is, de ezt könnyebb kezelni))

letöltöd a játékot .iso-ba, iso2god-al kitömöríted, ezt rámásolod a pendrive-ra, fsd-be megkeresed a fájlkezelőt(file manager), egyik oldalt usb0-ba legyél bent másik oldalt hdd1/content/sok nullás mappa, aztán átmész másik oldalba rámész a játék mappájára úgy hogy zöld legyen (x gomb) aztán RB nyomva tartása és a gomb egyszerre. Ezután átrakta visszalépsz a menübe ott beállítások (settings), ott a 2., ott az utolsó, majd y, és ott hdd1/content majd y, aztán keresési mélység legyen 10 és vissza settings, ott a második, majd az utolsó előtti, és automatikus keresés kikapcsolva ne legyen kipipálva utána ott lesz alatta kézi keresés most arra rányomsz, alul mutatja hol keres és ha már nem ír semmit akkor nézd meg a játékokat. Remélem segítettem :)

2014. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!