Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy e-book olvasóra én magam...

Egy e-book olvasóra én magam is tehetek egy könyvet?

Figyelt kérdés
Szóval ki is néztem egy kindle 5-t csak nem tudom hogy ugy is tehetek-e rá könyveket hogy pl. Letoltom ncore-ról vagy csak arról az amazonról lehet-e rátenni? Kerlek segítsetek!

2014. júl. 24. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármit tehetsz rá, amit képes megjeleníteni.

Nem árt, ha megvan hozzá a Calibre program, jobb mint amit az amazon ad hozzá.

PDF-nél a méretezést nagyon jól el kell találni, különben nem lehet majd normálisan olvasni.

2014. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Budwa ***** válasza:

ne nagyon tölts le pdf-et, max akkor ha nincs más. Calibre tényleg ajánlott (tudod benne konvertálni alakítani a könyvet, be tudod állítani milyen készüléked van és arra formálja). pdf mejelenítése szar lesz, érdemes letölteni prc-t, vagy epub-ot esetleg a legjobb a mobi. a legjobb az azw kiterjesztés, mert az kifejezetten az amazon fájlformátuma. Calibre magyarul van, lehet vele tökölni jó ideig, mire rájössz hogy lehet vele szórakozni.

a scannelt pdf-et kerüld, nem fogja tudni konvertálni a calibre

2014. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Budwa ***** válasza:
bocs, azt hiszem az epub-ot nem tudja megnyitni, de átkonvertálod -mobi-ba már menni fog.
2014. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nóri98 válasza:
Engem is érdekel ez a kérdés,hogy lehet ezt a Calibre-t letölteni és honnan lehet?
2014. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!