Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó autóhifi összeállítás?

Jó autóhifi összeállítás?

Figyelt kérdés
DLD DL12 mélynyomó 50 literes reflex ládába, Kicx QS 1.350 erősítővel, plusz 1F kondi.

2014. júl. 27. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Linket elfelejtettem bocsi.

Erősítő: [link]


Mélynyomó: [link]

2014. júl. 27. 15:40
 2/4 dirtboy ***** válasza:

én inkább használtan vennék erősítőt a kondit meg el kell felejteni mert egy nagy lehúzás az egész,nagy indító áramú aksi kell nem ócska kondik


egyébként melyik stílus felé akarsz elindulni?

nekem úgy tűnik inkább SPL,ha netán mégsem akkor ezt a dld nyomót felejtsd el.

2014. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Maradnék az újnál, mert a használt dolgokkal elég szerencsétlen vagyok sajnos. Akku kondi téren pedig teljesen tanácstalan vagyok, viszont fél éves sincs az akku. A stílussal pedig így vagyok igen.

Szóval akkor jó összeállítás a mély+erő?

2014. júl. 27. 22:04
 4/4 dirtboy ***** válasza:

akkor megteszi ez az erő is.


az aksid hiába nincs féléves de az autóhifit ki kell szolgálni hirtelen nagy áramokkal amire valószínűleg eleve kevés a gyári aksid./bár nem biztos nem tudom milyen autód van és milyen az aku benne/

ha egy mezei kis autó 50Ah aksival kb akkor kell a nagyobb mert annak kevés lesz az indító árama.

autóhifinél az indító áram a legfontosabb,ez mutatja mennyire nagy áramot tud leadni gyorsan.


mivel az SPL felé hajlasz tehát inkább a hangnyomás,hang mennyiség és nem a hang minőség felé /SQ/ így pláne hogy combos aksi kéne.

gondolom veretni fogod a zenét rendesen,hagy repedjen a szélvédő /csak vicc, a dl12től nem fog/azt bizony el is kell látni árammal mikor hirtelen sok kell neki.


a használt cuccokon azért még gondolkozz el,én kb 70ezret spóroltam két erősítőn meg most tervezek még venni két nyomót amin elvileg ha minden jól megy 56ezret spórolok a bolti árhoz képest.

nagyon nem mindegy

2014. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!