Jó lenne ez az autóhifi összeállítás?

Figyelt kérdés

mélysugárzók: [link]

mélysugárzót meghajtó erősítő: SAL PRO 900 itt megtalálod: [link]

első szett: [link]

első szettet meghajtó erősítő: SAL WRC 200

fejegység: alpine CDE-9880R itt megtalálod: [link]


2011. szept. 19. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

negyvenezres mélynyomóhoz 25W-os erősítőt veszel?! te tudod. jézusom... Legalább egy normális erősítőt vehetnél hozzá...

pl ezt: [link]

vagy ezt: [link]

de leginkább ezt: [link]


ezt a boxer szart meg felejtsd el, mert meg fogsz őrülni vele.

2011. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp ezért írtam ki ide a kérdésem, mert autóhifiben 0 a tapasztalatom, ugyhogy megfogadom a tanácsod ;)

És szerinted az első szetthez elég lesz a wrc 200?

2011. szept. 19. 21:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy te hol láttad azt a 25W-ot? Biztos hogy a PRO 900-at nézted?
2011. szept. 19. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

a linkedet néztem ami egy 100W-osnak álcàzott boxxer erösítőre mutatott. az egy hatalmas kamu. az még 1 ohmon se tudja a felét se.

4-500 wattos mélyhez én a helyedben valami nagyobb teljesítményű erőlködőt vennék. a wrc200 névlegesen 250W teljesítményével legalàbb szépen szòlaltatja meg a mélyeket, ha nem is túl hangosan. kondit mindenképpen tennék mellé, basszuskiemeléssel elég áramigényes. én a pénztàrcàmhoz képest, nem az erősítőn pròbálnék spórolbi a helyedben. inkàbb olcsòbb fej, vagy középsugárzók, de az erőlködő jò legyen.

2011. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
várjâl jó az erőlködő, amit kinéztél, én néztem el, csak megzavart, hogy nem az első erőlködőről van szò. kondi mindenképpen kelleni fog mellé
2011. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos elég drága mulatság. De viszont a fejen spórolni nem akarok mert ha az rossz minőség akkor szerintem elrontja az egészet. És ilyen wattok mellett jó hangminőséget szeretnék. De ha valami mást választanál ilyen árkategóriában nyugodtan linkelj mert nem értek hozzá.
2011. szept. 21. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!