Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a chuwi v17...

Mi a véleményetek a chuwi v17 hd-ról? Mivel nagyon olcsó (66dollár) és korrektnek tünik. Ellenbnen a chuwi v88 amit eredetileg kinéztem, kétszer ennyibe kerül.

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Össze se lehet a kettőt hasonlítani..

V88 sokkal több RAM, ROM, IPS kijelző, nagy akku.

Egyébként nekem egyik se kéne, túl ismeretlen, Kínából pláne, ott még szorozzál ÁFA miatt 1,27-el.

2014. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ami azt illeti.a ram egyforma mindkettőben,1 gb. a rom kétszerese a v17 hd-nak. viszont az alin me összevissza írják,mert felül quad core van,alul meg dual core csak... a gpu is uagyanaz,csak ez feel annyiba kerül.de a v17hd-ról semmi teszet nem találok,még a v88ról van magyar fórum is
2014. júl. 29. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mást látok, olvasok: V88m 2GB, V17 o,5GB RAM, ez nagy különbség.

Aztán nagyobb tárhely, aztán jóval nagyobb akku, IPS kijelző itt, TFT ott, de én semmiről se akarlak le vagy rábeszélni, a Te döntésed.


IPS Screen 1024x768 7.9" Chuwi V88 Rk3188 Quad Core Mini Pad IPS Screen 2gb RAM 16gb ROM Android 4.1 Dual Camera Wifi 3g


Típus CHUWI V17HD

Nyelv Cseh, Dansk, német, angol, spanyol, orosz, francia, olasz, holland, norvég, Polski, görög, portugál, Svenska, Törökország, koreai, japán, egyszerűsített kínai, hagyományos kínai

CPU RK3188, négymagos, 1,6 GHz-es GPU: mali400

OS Android 4.4

RAM 512 MB (DDR 3)

Tárhely 8GB Nand Flash

Akkumulátor 3000mAh

2014. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!