Akkor most tönkre ment az Android Rendszerem?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a beex tablet gépem android rendszere elromolhatott , mert nem kapcsol be(csak a beex feliratot hozza be). Ma viszont hirtelen ez a kép jelent meg a képernyőn: [link] Szerintetek mi történhetett? Rendbe lehet hozni?
2014. júl. 31. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen. csinálj factory resetet!
2014. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha így sem sikerül, akkor rootolás, és másik vagy esetleg főzött ROM telepítése. ezzel minden le törlődik a tabletről, de legalább működni fog :)
2014. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat! De sajnos nekem sehol sincs olyan parancs amit az 1. válaszodban mondtál. :( Nekem ezek a parancsok jönnek be: [link]
2014. aug. 4. 22:58
 4/14 anonim ***** válasza:
arra kell rá menni, hogy wipe data/factory reset.
2014. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg csináltam de sajnos nem jön be más, csak a Beex felirat. :(((((((((( Szóval, maradt a root-olás. De mi az , és hogy kell csinálni?
2014. aug. 5. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:
remélem azzal tisztába vagy, hogy a rootolás és főzött ROM telepítése gajra vághatja a készüléket!! NE kezdj bele ha nem vagy tisztába azzal amit csinálsz!! ha valamit nem jól csinálsz, akár többé be sem kapcsolhat a tablet vagy estleg nem lesz képesmár soha többé bootolni, ha megsérül a bootloader! én először ilyet telefonon csináltam, úgy voltam vele hogy ha elromlik akkor elromlik ha nem akkor nem! aztán csak sikerült működik a telefon az új ROMmal és sokkal gyorsabb is! azzal jó ha tisztában vagy, hogy a főzött ROMokban vannak hibák pl.: nem működik a kamera, nem működik a bluetooth stb..és ezzel elveszik a garancia, persze mindent vissza lehet csinálni! van hogy nehéz van hogy könnyű! mivel nem tudod bekapcsolni a tabletet hogy be tudd kapcsolni az USB-hibakeresési módot, ezért a rootolás macerásabb!! szóval ha van rá garancia akkor vidd be! mindenképp szerelőre bíznám ezek után!! :)
2014. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még meg van a számlája, mert a múlt héten vettem. Holnap vissza is viszem. Köszönöm a segítséget, így legalább elmondhatom, hogy én mindent megpróbáltam. :))) Egyébként ez a hiba csak Beex termékeknél van? Mi okozza ezt?
2014. aug. 6. 13:36
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tudom! nem ismerem a márkát! de azt nem mond hogy próbáltad rootolni meg stb.. egyébként ez attól lehet, hogy nagyon instabil az android verzió rajta, és össze omlott! és látod ez lett az eredménye!
2014. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent nem mondtam hogy rootolni akartam, mert úgy hallottam hogy az valami illegális dolog. Kicserélték, ez már végre működik! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2014. aug. 7. 21:52
 10/14 anonim ***** válasza:
nem illegális, csak el vész a garancia, és nem foglalkoznak vele a szervizben! :) örülök hogy sikerült el intézned!
2014. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!