Ezt hogy lehetne megoldani hogy ugyan olyan erős legyen a jel?

Figyelt kérdés

Az Invitell kábel bejön az utcáról a padlásba eredetileg 2 kábel jön le az egyik a nappaliba a másik az én szobámba eredetileg a nappaliban (tv) és a szobámban az internet lenne de most vettem egy tv a szobámba és az internet kábelét elosztottam egy T elosztóval de ha mind a kettő be van dugva akkor a jel is szétoszlik és a tévé recseg az internet lelassul .

a kábelek amikről szó van az koax kábel.



2014. aug. 1. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen van a padlástérben? Mert akkor nem mindegy melyik ágat osztod el. Egyébként rengeteget számít a jó minőségű kábelezés, és csatlakozó. A kábelre felcsavarható F csatlakozók finoman szólva nem kielégítőek.

2014. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ilyen van
2014. aug. 1. 16:11
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Szerinted egy ilyen megoldaná a problémát?

2014. aug. 1. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A TV ágat osztottad ketté? Mert ha a DATA ágat, nem csoda, hogy nem működik rendesen.
2014. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ha veszek ilyet a padlásra a és a szobámba két kábelt húzok a nappaliba meg egyet akkor működik nem?

2014. aug. 1. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az első linkemben lévő elosztót nem figyelted meg. Az nem sima elosztó, hanem egy szűrő elosztó. Külön van TV és internet kimenete. Ha ilyen van a padlástérben, és te az adat szálat osztottad ketté, nem csoda hogy probléma van.


Ha ilyen elosztó van a padláson, győződj meg, hogy a TV ágat oszd ketté.



Ha sima kétutas elosztó, akkor pedig valóban egy három utasra cserélés javítani fog a helyzeten.

2014. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nemsokára kipróbálom és írok majd
2014. aug. 2. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!