Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 éve edzek ugyan úgy lábat...

Ügyifagyi kérdése:

1 éve edzek ugyan úgy lábat is abb hagytam a focit 1 évre és most ki próbáltam a lövésemet de nem olyan erős amilyenek a lábaim kinéznek miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy sprinter abbahagyja a sprintelést, akkor lassulni fog. Ha te abba hagyod a focizást, akkor gyengébb lesz a lövésed. Ez nincs összefüggésben a testépítéssel/lábedzéssel.
2014. júl. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy testépítőnek miért kéne erősen lőnie? Én is focizom (mostanába nem sokszor) és az hogy milyen messzire rúgsz az a technikádtól is nagyban függ. Miért kell ősszehasonlítani a sportágakat ilyen módon? Ez majdnem olyan mint hogy egy Sielő miért nem fut gyorsabban mint egy átlag ember, hát mindkettő gyorsan megy nem? :)
2014. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!