Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangtechnikai rendszerfrissíté...

Hangtechnikai rendszerfrissítés előtt állok?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ?

[link]

[link]


2014. aug. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire kell és milyen erősítőre megy, illetve mik az elvárások.
2014. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Súlyából eredően az FS-t venném, 1,5x olyan nehéz mint a Wharfi. Egy jó 18 colos hangszóró, önmagában 15-20 kg, egy jó láda meg 30-40 kiló körül. Az FS audio belefér, de a Wharfiban vagy a hangszórón, vagy az anyagvastagságon spóroltak, egy 150-200 literes ládának nagyon kevés a 30kg-os súly.

Ahhoz meg hogy neodim mágneses szóró legyen benne, túl olcsó, bár még úgy is kevés lenne a 30kg.

Valamint én személy szerint jobban szeretem a légréses ládát, mint a reficsöveset. Ez

2014. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ez is az FS mellett szól.
2014. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Régebben volt wharfedale 15 ős sub om az is csak 22 kg volt ...

Ahhoz képest jól szólt

A wharfedale után néztem és az csak 300w rms-t tud!!!

2014. aug. 5. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

22kg a láda önmagában ha normálisan meg van csinálva, de inkább 30-40. Plusz a szóró, amiben a mágneskör min. 10-12 kg.

Valószínű valójában még sem szólt olyan jól az a sub, csak neked tetszett. De az a lényeg hogy neked tetszen. Ha van lehetőséged hallgasd meg, én csak leírtam hogy melyiket venném, és hogy miért így látatlanban. Súly+légrés röviden.

2014. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ahhoz képest 2db abból a 20kg os mélyből és még 2db 10"os top bezengett egy nagy tornatermet

Meg azért ott vannak az Rcf ek meg a többi ami nincs több 20kgnÁl de mégis nagyot szól

2014. aug. 5. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy tornaterembe, még egy kisebbe is, én 2xdupla 18" sub, meg vagy 2x12" top, vagy legalább oldalanként 1x15 col top-ot raknék. De hát kinek mi a bezengés. Ha van bent 2-300 ember, akkor már kell a kakaó, meg a 130 decibel a hangfal előtt, mert elnyomja az alap zaj a zenét.
2014. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!