Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalt, erősítőt...

Milyen hangfalt, erősítőt kell vennem, csinálnom szobámba max 70000ft-ból, ami hangos, tisztán szól, és nagyot szól a mélye is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 14:54
 1/4 Osynho ***** válasza:

Teljesen szubjektív dolgokat írtál, így elég nehéz. Hallgatózni kell és az alapján dönteni.


70 ezerből max használt jöhet szóba, abból se high end minőség. :/

2014. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nem tudom mit vegyek,szeretnék egy erősítőt és mellé 2 darab álló vagy valamilyen hangszórót,csak nem tudom mekkora lenne jó egy szobába ami szól is rendesen. És azért írtam azt,hogy "vennem,csinálnom" ,hogy melyik jönne ki olcsóbban csinálni hangfalakat vagy venni?
2014. aug. 7. 16:17
 3/4 Osynho ***** válasza:

Csinálni nem tudsz gyári minőségűt. Nem úgy megy ám, hogy öszedobsz egy dobozt, beleteszel hangszóróat és kész. Rengeteg mérés, tesztelés kell hozzá, a gyártók azért elég nagy know-how-val rendelkeznek. A másik, hogy mire összeraknád igényesen, többe jön majd ki, mintha megvennéd (pláne, ha használtakat nézel)


Szóval érdemes keresni egy jó sztereo erősítőt, hozzá 2 álló hangfalat, ez kb kijön 70ből. A tisztán szólás meg nyilván vájtfül kérdése. Van aki 70ből vesz hangszórókábelt. :)

2014. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cernageza ***** válasza:
Ha nem idegenkedsz a használt dolgoktól, 70E elég jó keret egy erősítőre, és két normális hangdobozra. Böngészd az aukciós oldalakat, hirdetési portálokat. Normális erősítőt (pl.denon) lehet venni 25-30e körül, a maradékból pedig kapni tisztességes, megkímélt dobozokat is. Ne feledd, a design és a jó hang nem mindig jár együtt.
2014. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!