Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van két hatalmas teljesítményű...

Van két hatalmas teljesítményű hangfalam. Mi kell még mellé, hogy az iPodomat rá tudjam kötni?

Figyelt kérdés

Bocs, analfabéta vagyok :)

Erősítő kell, azt tudom, de milyen? Plusz az iPodnak gondolom külön dokkoló, amit rákötök az erősítőre.

Ipod/iPhone tulajok, segítenétek? :)

Köszi!



2014. aug. 7. 18:07
 1/9 anonim válasza:

Olyan erősítő kell, ami elbírja a hangfalaidat. Ha adatokat írsz, akkor linkelek. Meg egy RCA-Jack átalakító (RCA az erősítőbe, jack az iPod-ba.


[link]

2014. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most nem tudom megnézni, de majd leírom, köszi :)

És iPodhoz nincs olyan erősítő, amiben van dokkoló is?

Vagy olyan iPod dokkoló, amit az erősítőhöz csatlakoztathatok?

Csak hogy ne a jack kopjon benne.

2014. aug. 7. 19:12
 3/9 anonim válasza:

Már bocs, de ez a kopás elég hülyeség.

Dokkolónál meg az a töltő része kopik, nem m1? XD


Amúgy ha nagyon akarod, meg van rá pénzed, akkor olyan dokkoló kell, amin van jack kimenet. De szerintem tök felesleges.

2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy egy erősítő mennyibe kerül, de én pl,ezt 20.000 ft ért lőttem Sopronban:

[link]


Brutál jól szól, nem kell hozzá se jack se RC, plusz mehet bele SD es pendrive is- igazi mindent játszó!

2014. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az erősítőnek az a dolga, hogy erősítse a jelet! :D Tudja fogadni a fejhallgató kimenet jelét simán. A dokkoló csak felesleges pénzkidobás, abból a pénzből inkább nívós masszív erősítőre költs, meg egy értelmes, masszív, jól árnyékolt összekötő kábelre.
2014. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Á, égül megtartom a régi mini hifim, ő 100W-ot tud. De köszi mindenkinek :)
2014. aug. 16. 01:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ruházz be egy ilyen kütyübe.

Nekem van, 3500-ért vettem. Összehangolod az FM rádióval, és már mehet is, se kábel se semmi. Én két éve használom, atombiztosan müködik, viszem magammal kocsiba, melóba, mühelybe mindenhová, csak egy FM rádió kell, és hadd szóljon

2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a link lemaradt. :)
2014. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!