Tabletre milyen programot telepítenétek mindenképp, melyek a kedvenceitek?

Figyelt kérdés

Eddig csak droidos telefonom volt, most élvezkedek, hogy nagyobb a teljesítmény, a hely az új tabletemen. :-)

Telepítettem fájlkezelőt, filmlejátszót, wifi tesztelőt, időjárás progit, klaviatúrát, stb.

De a jó tippekre vevő vagyok mindig :-)



2014. aug. 10. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Any soft keyboard

Mx player

Tasks

Pocket

Sketchbook pro

Adobe flash player

Dolphin browser

Appsales best apps on sale

Es file manager

Google drive

Dropbox

Flipboard

Keepassdroid

Quickoffice pro

Cool wallpapers hd

Beautiful widgets hd

Tablet market

Skype

Aviary photo editor

2014. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Klassz kis összeállítás!

Az Adobe flash player sajnos már nem telepíthető doidra, letiltotta a google biztonsági okokból.


A Pocket nagyon jó program, magam is kedvelem!


Médialejátszóból a VLC-t kedvelem, de a ES File Explorer File Manager is lejátszik mindent.


Alkalmazás SD-re pakolására ezt használom, nagyon bevált: DS Super App2SD Lite


Biztonság: AVAST


Könyv olvasó: FBReader


A Sketchbook pro ötletet köszi! Nem ismertem, de mindenképp kipróbálom! Azt megtudod mondani, mi a különbség a Pro, az Expess, és az INK között?

(kár, hogy a pro csak fizetős verzióban van)


Az Appsales is nagyon jó ötlet!


A Tasks program mire jó pontosan? Ezt nem ismerem.

2014. aug. 10. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

A tasks az egy ilyen to-do list féle alkalmazás, főleg a feledékeny embereknek segít :) a sketchbook pro nagyon jó, ipad-on használom, de nem tudom mi a különbség a másik között.

Biztonság nem kell, töröld ki. Nagyobb védelmet jelent, ha csak ésszerűen használod a tabletet.

Az adobe flash 11 apk fent van a neten, és a dolphin browserrel nagyon jó párost alkotnak, xperia sp-n használom.

Az app2sd-hez nem kell root?

2014. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!