Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik ps3 játékot vegyem meg?

Nero333 kérdése:

Melyik ps3 játékot vegyem meg?

Figyelt kérdés
Használtan venném kb 5-7 ezer forintért. A fifa,a grid a read dead redemption a last of as és a skate 3 megvan, most mire gyűjtsek?

2014. aug. 10. 09:10
 1/6 anonim válasza:
egy GTA-ra! azok nagyon jók a 4 vagy 5-re
2014. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért az összes játék szóba jöhet, max a nagyon újak, amik még 7 ezernél is drágábbak, szóval amit akarsz.


PS3 exkluzívokat érdemes lenne megvenni, Uncharted széria, God of War széria, Gran Turismo 5-6, Killzone 2-3, Demon's Soul, Infamous 1-2, LittleBigPlanet részek, stb.

De rengeteg jó játék van, mindegyiket nem tudom felsorolni.

2014. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TaKy99 ***** válasza:

[link]


Itt nézz körül, 70 pont felett bármi ajánlott.

2014. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jack Alvin ***** válasza:

LEGO játék(pl.:Batman,Marvel,Star Wars,Lego Movie)

GTA

Assassin's Creed

Watch Dogs

2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindent. De most légyszives olyan játékot mondjatok ami mondjuk a multyplayer miatt nagyon jó. Csak mert ami nem azt gépre is le tudom tölteni. És fiizetni feleslegesen nem fizetnék.
2014. aug. 12. 08:52
 6/6 zsoltvok válasza:

Konzolkirály.hu ott vannak!

Battlefield 4 , wrc Call Of Duty Modern 2,3 Battlefield bad company 1,2! Need for speed-ek!

Remélem segitettem!

2014. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!