Ifritandris kérdése:

PlayStation 3-ban szoktam pendrive segítségével filmet nézni, de nincs hang, miért lehet?

Figyelt kérdés
Számítógépen egy mobilfilmeket letölthető oldalon szedem le mindet. Mp4 típusa miatt gyorsan lejön. Jelenleg a "the Walking Dead" c. sorozatot töltöm le, de a 3.évad 6. részétől nincs hang. Amit kipróbáltam: visszaraktam a pendrive-ra korábbi részeket, más sorozatok részeit, azokkal nincs gond, a konzol gyönyörűen adja a filmet. Újra letöltöttem a "hangtalan" részeket, de a PS3 usb-jén nincs hang ezeken a részeken azután sem. A számítógépen megnyitva a filmeken van hang, mindegy hogy a letöltést, vagy a kis hordozót nyitom meg...

2014. aug. 11. 13:15
 1/4 TaKy99 ***** válasza:

Valószínűleg codec-et váltottak, és azt a PS3 már nem ismeri...


Megoldás, ha a PS és a PC-d egy hálózaton van okkor használj multimédia servert.

pl: [link]

vagy [link]

2014. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. aug. 13. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Youtube-ról töltöd le! Akkor ne tölts le! Inkább Csatlokaztasd a konzolhoz az internetet Wi-fi vel a Earthernet kábellel, és indítsd el a youtube-t!
2014. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem onnan szedem le a filmeket, legtöbbször én is úgy nézem a YouTube-ot. Innen szedem: [link]
2014. aug. 18. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!