Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot keresek az egyetemre,...

Laptopot keresek az egyetemre, semmi komoly munkához nem kell, csak az alapok, és filmnézés, zenehallgatás céljából. Tanácsokat szeretnék: hogy ki melyik márkáról milyen tapasztalatokat tud? - jelenleg Asus, Acer, Dell és Hp laptop van versenyben.

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 23:25
 1/3 KTomi98 válasza:
egy acer megfelelő lehet számodra.. de a fujitsu is jó lehet.. szerintem a dell nem jó, bár ez csak az én véleményem
2014. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minőség, akkor egyértelműen Dell vagy HP!
2014. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most Asusom van. Annyi a bajom vele, hogy nemrég (2 hónapja) vettem, és mivel az Asusnál az újabb típusoknak már nincs Win7 támogatása, kénytelen vagyok Win8-at használni, amit eléggé utálok és még mindig nem tudtam megszokni. Egyébként egy nagyon jó márka az Asus, az olcsó árkategóriás laptopok között az egyik legjobb szerintem.
2014. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!