Hogy tudom Magyarországon ezeket a Tv csatornákat fogni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy Magyarországon hogyan és mivel tudnám fogni ezeket a zene csatonákat és még sok hasonlóakat+angol csanornákat stb?Műholdvevővel vagy mivel. És hogyan?



1 Music Channel


H!T Music Channel


MTV Hungary


MTV Dance


MTV Hits


MTV Music


MTV Base


MTV Summer


MTV Dance


MTV Rocks


MTV Music

Mezzo


Mooz Dance


Music Channel Hungary



2014. aug. 12. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A digitális átállás óta - tudtommal - előfizetés nélkül, otthoni műholdvevővel nem lehet fogni ingyenesen csatornákat.
2014. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó de hogy tudom fogni ezeket a csatornákat,milyen műholdvevővel vagy kábel tv-vél?
2014. aug. 13. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összes csak úgy, hogy előfizetsz a UPC direkt-re a digi műholdas szolgáltatására, s vásárolsz egy mtv dekódoló kártyát. Ehhez szükséged lesz 1 beltérire ami 2 kártyát bír kezelni, s van benne legalább egy modulfogadó is.

No ez volt a vicc, röviden sehogy, hosszan tényleg úgy, ahogy leírtam, de ilyen merényletet senki sem követ el maga ellen, mert hát... igen, ez Magyarország! Kár, hogy a T-home-ra s az Austriasatra nem kell még előfizess azért, hogy "foghasd" mindet, úgy lenne az igazi.

2014. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!