Gregor555 kérdése:

Milyen tv-t vegyek?

Figyelt kérdés
Sony és Samsung márka között vacilálok, Sony-nak szebb képe van, jobb színekben adja vissza a képet, Samsung-nak kiforrottabb a Smart rendszere, bár ez a része pont nem érdekel, leginkább xbox-ra használnám tehát ez az elsődleges szempont. Legyen legalább 82 cm, de igazából nagyobbat szeretnék és maximum 130-150 ezer ft-ot szánok rá.

2014. aug. 12. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a sony már nem az a sony mint régen volt. A samsung sokkal jobb minden téren.
2014. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt néztem, Samsung UE40F6320 van ennél jobb ebben az árkategóriában?
2014. aug. 12. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,de ilyen kicsiben nem vennék 3d-st.
2014. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3D-t sztem max kipróbálni akarom nem vagyok 3D-re állva főleg nem otthoni tv nézésnél, de ha már veszek akkor jó ha van benne :)
2014. aug. 12. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Samsungot nem vennék mert a gyártási költségek csökkentése miatt nagyon spórolnak mindenen. A bátyám szervizében rengeteg Samsung tévé van amibe pótolni kell a tápegységből gyárilag kihagyott hűtőbordákat és az emiatt túlmelegedett tönkrement alkatrészeket.


A kijelző már több mint 90%-ban kínai.

2014. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ezen jót nevettem.
2014. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

""Na ezen jót nevettem.""


Megbocsájtom a tudatlanságodat.

2014. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

samsung a t-m, 3 éves, a monitorom 5, most vettem egy kisebb tv-t.

Eddig semmi bajom velük.

2014. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

""samsung a t-m, 3 éves, a monitorom 5, most vettem egy kisebb tv-t.

Eddig semmi bajom velük""


Örülj neki!


Egy bizonyos LED tévé típusról van szó amiben valamilyen rejtélyes oknál fogva (spórolás) "kifelejtették" a hűtőbordát emiatt ezek a tévék sorban romlanak el valamelyik (használattól függően) egy valamelyik két évig bírja. Volt róla már egy cikk is a neten illetve nem is cikk volt hanem egy névtelen bejegyzés amin egy műszerész leírja és fényképpel alátámasztja a kihagyott hűtőborda jelenségét de már nem találom . A panelon megvan a helye csak éppen nem forrasztották bele. Egyébként a Samsung nagy részben magának gyárt panelokat így úgy sumákol ahogy akar. Egy olyan vállalat például mint az LG ami lényegében egy összerakó üzem mással gyártatja paneljait amiket esetleg más gyártók is beépítenek készülékeibe ezért a panel gyártójának érdeke, hogy a panelon minden rendben legyen és megfeleljen a minőségi elvárásoknak.

2014. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. aug. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!