Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan érdemes használt vagy...

Honnan érdemes használt vagy olcsón xbox 360 játékokat?

Figyelt kérdés
Szval szeretnek venni ilyen gta 5,watch dogs,far cry 3,crysis 2-3,battlefield 3 szval ilyen tipusu játékokat csak mint mondtam nincs annyi pénzem hogy mindet ujjonan megvegyem és remélem tudtok linkelni esetleg használtan oldalt(vatera,olx,jófogás) akármilyen megbízható oldalt csak az a lények nehogy karcos lemez esetleg hibás lemez,játék legyen!

2014. aug. 22. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Én minden játékot olx-en és jófogáson vettem. Egyszer 3 játékot vettem 9000Ft-ért (GTA V, AC3, AC Brotherhood) ráadásul jó állapotban voltak. (9000 úgy jött ki, hogy alkudtam belőle)
2014. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!