Bari Zsolt kérdése:

Vettünk egy sony xperia z tabletet. Ezt ahhoz, hogy a tv-hez tudjuk kötni muszály venni egy sony HDMI adaptert 10990-ért, vagy van olcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
Szerintem ez botrányos,hogy egy 150ezres készülékhez még le kell szurkolni 11ezret,hogy tv-hez kössük.

2014. aug. 31. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv a kapitalizmusban

nincs olcsóbb megoldás, ha ilyen extra dolgokat akarsz fizesd meg

2014. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog olcsobb adapterrel is. Botranyossagrol pedig annyit, hogy nezopont kerdese. Szerintem az botranyosabb, hogy valaki elobb vasarol, utana gondolkodik, hogy mit is akar.
2014. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A televíziótok nem tud valamilyen dlna technológiát?

Elvileg a tablet tud.


Pl Samsung-nál van ilyen, allShare-nek hívják és lehet képet, zenét, videót lejátszani TV-n olyan eszközről ami ezt tudja. Ehhez a helyi hálózaton kell lennie a TV-nek és az eszköznek is. (Routerhez csatlakoztatod a TV-t és csatlakozol wifin az eszökzzel)

2014. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,amúgy nem én akartam ilyet csak a gyerkőcnek mindenképp ilyen kellett.Sony tv-vel vezeték sem kéne,de most nem veszünk.
2014. aug. 31. 19:03
 5/5 anonim válasza:
Miért milyen TV-tek van?
2014. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!