Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2014. 08.31-én vettem ezt a...

Harsanyikrisz kérdése:

2014. 08.31-én vettem ezt a tabletet: Overmax Basecore 9+ miért merül le olyan hamar?

Figyelt kérdés

elég gyorsan lemerül.. és nem tudom hogy ez mitöl van.

mi lehet vele?? a fényerö minimumon van.. és kb 3-4 ora alatt lemerült..



2014. aug. 31. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert még csak ma vetted, és még nem töltötted fel...
2014. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bekapcsolt kijelzővel ezek ennyit bírnak, miért mit hittél?
2014. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy büszke android-gagyitablet tulajdonos, aki kétségbeesve szembesül vele, hogy sz.tykot vett. De sebaj, pár nap múlva is így lesz, csak megtanulsz együttélni vele. Vagy eladod gombokért és veszel egy ipad-et.
2014. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél még a Samsung Galaxy Tabok is jobbak, 2-3 napot bír az akku, pedig már másfél éves. Amit vettél, az egy argentin-kinai gagyi. A Google Play és más Google alkalmazások sem fognak működni rajta, mert kinaiéknak nem szokása licenszeket megvenni. Aztán már az akkut se fogod tudni feltölteni.
2014. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BDZ válasza:
Ööö... Az Overmax elárulom neked, lengyel és nem kínai. De majdnem.
2014. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Overmax egy kínai vacak, csak fel van cimkézve és logózva.


Ha adott tab-ból nagyobb mennyiséget rendelsz, olyan márkajelzést és logót tesznek rá, amit akarsz -nézz utána: private label gyártók.

2014. szept. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy Tabok viszont magyarok, ugyanis a cég gyöngyösi gyárában készülnek. Nem olcsók, de minőségiek, nem gagyik.
2014. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!