Gitárerősitő pc-re?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni elektromos gitárt és az érdekelne, hogy létezik-e olyan program pc-re ami erősitőként funkcionál? tehát meg tudnám-e azt csinálni hogy rádugom a gitárt a gépemre, ott elinditom ezt a progit (már ha van) és ugy gitároznék? köszi

2014. szept. 2. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik.

Csak kell hozzá egy jó hangkártya, ami nem feltétlenül olcsóbb, mint egy erősítő.

2014. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen erősítő létezik, ki-ki ízlése szerint eldöntheti, hogy neki melyik jön be, az biztos, hogy olcsóbb, mint 50 különböző erősítőt megvenni, de nem feltétlenül olcsóbb, mint egy jobb multieffekt. De egyáltalán nem biztos, hogy a multieffekt jobb.
2014. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pl. ebben a videóban egy ilyen cuccról van szó , de még sok van fent a youtube-on hasonló videó [link]
2014. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rocksmith van még amiről én tudok. Az biztos hogy a legtöbb hangkártyával megy, és UBI termék. Csak az a baja hogy sokszor késik a hang :/

Nem mindig csinálja, szóval nem is tudni mitől függ.

Ja, és ez egy méreg drága szoftver.


A többi megoldást is próbáltam gépen, de úgy tapasztaltam hogy a legjobb ha az ember marad az erősítőnél. Persze ha valaki bírja gépen így tolni akkor fölös megvenni az erősítőt.

2014. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. nov. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!