Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy xpert-tech SR-MF 4017...

Van egy xpert-tech SR-MF 4017 mp4 lejátszóm. És ma du. Még normálisan tudtam hallgatni, de most bekapcsoltam és ki volt törlődve az összes zeneszám és amikor ráakartam tenni akkor meg nem engedélyezte. Mitörténhetett vele? Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
oszttársamnak is ilyenje van,neki is volt gond vele,neki nem ismerte fel a gép,és nem lehetett rátenni zenét.Garis még? akkor vidd vissza,garanciába megcsinálják.
2010. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a válaszra válaszolok de szerrintem ez egy nagy szar nekem is ilyen van nekem az érintőképernyője nem müködik. :-(
2010. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat:D de már megoldódott.megcsináltk!
2010. febr. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!