Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok max 10000 forintért?

Figyelt kérdés

Fontos: a kényelem (előző fejhallgatóval megjártam, egy óra után fáj a fülem) és a hangzás is :)

Zenefüggő vagyok, ezért lenne fontos mindkettő.

Utcára szeretnék menni vele, szóval nem szeretnék ilyen óriási fejhallgatót

Az esetek 80 százalékában Hip hop/Rap dübörög a fejemben.

A hangzást illetően eléggé "igénytelen" vagyok, mert a Hama Joy fejhallgatóm is megfelel nekem, de azért szeretnék jobb vizekre evezni. :)


Ja, én a Skullcandy Uprock fejhallgatót néztem ki. Szerintetek? Vélemény?



#zene #fülhallgató #rap #hip-hop #fejhallgató #Skullcandy #megengedte hogy beírjam ezt kulcsszónak
2014. szept. 7. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Skullcandy nem rossz, annyi fontos még hogy a legtöbb mobilok elég szar a hangkartyaja, és közel sem lesz olyan hangos mintha gépre dugnad rá.. MP3 lejátszó megoldás, de ez plusz egy tizes
2014. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted a Skullcandy-t válasszam? :)
2014. szept. 7. 12:40
 3/3 anonim válasza:
ozone rage st
2015. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!