Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a PlayStatio...

Ifritandris kérdése:

Miért nem működik a PlayStation3 a tévékészüléken?

Figyelt kérdés
Mindkettő jó, más készülékben a konzol kifogástalanul működik. A vezetékek jól vannak összedugva,és a tévét csak erre a célra használnák a gyerekek, így nincs bevezetve a műsorszóróba semmilyen kábel, antenna. De attól még működnie kellene én úgy tudom, ha a scart-ba dugom a PS-t, és a televíziót AV-ra kapcsolom. A tévé típusa egyébként Daewoo 21A5T. (azt ne írja senki, hogy a tévé túl kevés a konzolnak, azt Ő sem hiszi el).

#PS3 #PlayStation 3 #scart #Tévészerelő #kisebb tévé #Konzolgép #műszaki szakértelem
2014. szept. 8. 09:06
 1/5 Tengor ***** válasza:
Mi a hibajelenség? Próbáltad már SD módban indítani a konzolt?
2014. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tarsd lenyomva a bekapcsgombot SD-n akkor vissza áll a gagyi tv-kre...


"ne írja senki, hogy a tévé túl kevés a konzolna"

Pedig ps3 már hdtv-hez kell venni legalább egy hdmonitorhoz

2014. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldottuk még aznap este a problémát. Korábban a konzol full hd tévén volt HDMI kábellel, és automatikusra volt a beállítás állítva. Régi tévére csatlakoztatva meg kereste a megszokott beállítást, és nem találta a HDMI-t sem. Manuálisan kellett a konzol főmenüjében a hangot és a megjelenést HDMI-ről "sima" SCART adatátvitelre állítani. A gyerekeknek így is jó, amíg nem kapnak egy jobb tévét, Ők ezt szokták meg a korábbi játékgépeken is, így nem hiányolják a megjelenítést. De hamarosan... ;) Mégegyszer kösz nektek, a válaszotokat hasznosnak jelöltem.
2014. szept. 10. 09:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, a kérdésre a válasz: A hibajelenség az volt, hogy AV-ra kapcsolva teli sötétszürke volt a képernyő, és a PS bejelentkező hangját sem lehetett hallani.
2014. szept. 10. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor 2007-ben vettem a ps3-at én is beszívtam ezzel csak én vihettem vissza, hogy állítsák vissza hd-ről, de azért írtam, h van egyszerűbb is...csak lenyomva kell a gombot tartani míg 1-2 pittyen utána megy
2014. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!