Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani fejhallgatót?

Tudnátok ajánlani fejhallgatót?

Figyelt kérdés
Mikrofon nélküli kellene, ami jól szól, és árban sem megy 10 ezer fölé, viszont legfontosabb, hogy kényelmes legyen, mert eddig akár honnan vettem akármilyen márkájú füleseket annyira kényelmetlenek voltak, hogy nem bírtam, magamon hagyni, mondjuk igaz ezek kb olyan 4-5 ezerbe kerültek.

2014. szept. 11. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Sony MDR ZX300.

Én 2 hete vettem és megdöbbentö minöséget sikerült vennem ennyi pénzért. Nagyon kényelmes pár perc múlva észre sem veszed hogy rajtad van. A hangja pedig...

Sok fülesem volt már, de ilyen leteremtő basszust szép élőhangal ilyen sziszegős magasakkal még nem hallottam.

tescoba vettem, épp akciós volt.

És hogy valami rosszat is írjak róla: elég nehezen tudom letenni!

2014. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a MDR-ZX300 13 perc után elviselhetetlen fülfájdalmat okozott, annyira nyomott. A Philips SHP1900 még az én nagy füleimre is ráfér, és 8 óra múlva úgy veszem le, mintha mi sem történt volna, nem nyom, nem fáj, a hangminősége pedig jó, és basszusa is van bőven.
2014. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen a géphez

[link]


és egy újabb ilyen

[link]


Meg egy ilyen a telóhoz.

[link]


Mind 10k alatt van és jól szólnak és kényelmesek csak más karakterű a hangjuk.

2014. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen! Így jár az akinek extrém méretű fülei vannak (de erről te nem tehetsz)XD.

Szerintem te tényleg maradj a Filipsnél. Amúgymeg a Filipszet sehol nem jegyzik a Sony-hoz képest,de ez az árábol is kiderül.

Másrészt meg a Sony-hoz úgymond fel kell nőni,oda pedig nem elég a 13 perc. Hi

2014. szept. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát attól, hogy te nem tudsz róla a Föld már bizonyítottan egy kissé lapított gömb és forog is.
2014. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, hát a füleimtől eltekintve én amúgy a Sennheiser agybadugós termékeit ajánlottam volna, de szigurúan 10 alatt kellett maradni, és azonos árkategóriában a Sony fejhallgatói semmivel sem jobb minőségűek, mint a Philipséi vagy akár a Sennheiseréi, mindegyiknek van valami hiánya a hangzásában, vagy az indokolatlanul kitolt basszus vagy ugyanaz magassal.
2014. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!