Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tévét vegyek? (2014...

Milyen tévét vegyek? (2014 szeptember)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


120 cm körüli (~48") LED tévét szeretnék venni.

Keretösszeg kb 200.000 Ft (+- 10% simán lehet)

Azt már tudom google segítségével, hogy csak olyan boltból vásárolok, ahol magyarországi garanciát adnak, nem baj ha drágább így. (az árgép és egyéb helyeken található webshopok, gyanúsan olcsó helyek NEM adnak normális támogatást...)

aktív 3D, smart funkció érdekes a többi kvázi mindegy, mert képcsöves tévéről váltunk, ergo bármi jelentős előrelépés :)

Előre is köszönöm!



2014. szept. 12. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!


Aki nem finnyás,az bemegy a budaörsi Auchanba, és ott szétnéz a TV-közt...

(én is ezt tettem, mert valaki ajánlotta tapasztalat alapján.)


A több tucatnyi készülékből egyértelműen a Samsung, és a Sony tűnt a legjobbnak.

Biztos, ami biztos, átmentünk a Médiamarktba, ahol ugyanezek voltak a nyerők, csak drágábban.


Vissza az Auchanba, és mevettem álmaim TV-jét, egy smart tv-t..ez pár hete volt, de még mindig ámulok..nagy , vékony, könnyű, és baromi okos, főleg a wifi miatt...

Samsung lett a befutó, de a garancia is hozzájárult. Az Auchan korrekt ilyen szempontból.


Még annyit, hogy tegnap beszédültem egy Sony centerbe, és ott is olyan TV-ket láttam, hogy az irigység majd megevett..


persze szokásos aranyáron, de korrekt garanciával.


Mindkét helyen megesküdtek, hogy ezek nem elromlós TV-k. Nem is hallottam meghibásodásról.

ha valamit segítettem, akkor örülök.

csá.

2014. szept. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!