Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az LCD TV-met akarom osszekotn...

Az LCD TV-met akarom osszekotni a laptopommal. Ha szeretném, hogy a gépen lejátszott videók hangja a TV-bol jojjon, akkor a VGA kábelen kívul kell még hozzá valamilyen audio kábel is, vagy elég vmit beállítani? Én az elobbire tippelek. Kosz.

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Az audiónak jack kimenete van a laptopodon. Azt kell valahogy a tv-be kötni. Ill. ha újjabb típusú laptopod van ami hdmi-s, akkor elvileg egy hdmi kábellel megoldható a hang, és a kép egyszerre. (gyakorlatilag ez még ezesetben se teljesen igaz)
2010. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kosz. Csak vga kimenet van, gondoltam, hátha az is elég, mert nem olcsó a kábel.
2010. jan. 19. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

A VGA csatlakozón és kábelen nem megy hang jel, csak kép.

A zöld 3.5"-os jack aljzat viszont, ami a fejhallgatóhoz van, leadja a hangot, igaz, csak két csatornán. De mivel a legtöbb LCD TV is csak sztereó, vagy ál-térhangzást tud, ez pont elég is, ezt kell két RCA-ra alakítani. Lehet is ilyen kábelt kapni, a HiFi boltokban drágább, a számítástechnikai boltokban valamivel olcsóbb. Amíg nem tértem át a HDMI-re, nekem is azon ment.

2010. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!