Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes várni a Playstation 4...

Érdemes várni a Playstation 4 Slimre?

Figyelt kérdés
Mivel tud majd többet? Elég az 500gb hosszabb távon, könnyen lehet bele hdd-t bővíteni? Van valami széria hibája a mostaninál? Megvan a pénz és nem tudok dönteni, hogy várják vagy vegyem meg most. Szerintem amúgy most kijön a fehér ps4 ezért csak jövő ilyenkor jöhet leghamarabb a slim.

2014. szept. 14. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Jövőre jöhet.

De azt nézd, hogy érdekelnek-e a kijött játékok.

Én azért nem veszek, mert multizni nem szokta, végigtolni a most megjelenteket meg kb 100 óra lenne aztán a polcon állna a gép.

2014. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ps3 2007 ben jött ki (FAT) az első slim pedig 2009 ben

[ [link]


Ez alapján lehet 2015 vagy 16 is mire jön a slim... már ha jön egyáltalán... ugye fő érve a slimnek az volt, hogy az ne legyen sárgaledes... utána meg jöttek a "kevesebb ene használat" meg "olcsóbb előállítás"


Ps4-nek hivatalosan semmi baja nincs (legjobb tudomásom szerint)...volt ez a "kék halál" dolog de már azt is megoldották

Szal ha van annyi játék rá, hogy szerinted megéri vedd meg...

2014. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Slim akkor szokott jönni, mikor gyártástechnológiai fejlődés lehetővé teszi, hogy érdemben csökkenteni tudják a készülék méreteit (és előállítási költségét). Mivel ezen a téren nagy előrelépés nem történt, én még egy darabig nem számítanék rá a helyedben.


"Mivel tud majd többet?"

Semmi lényegessel, ha egyáltalán többet fog tudni. Játékok pont ugyanúgy mennek majd rajta, mint egy mostani PS4-en.

2014. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!