Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS2 vásárlásnál mire kell...

PS2 vásárlásnál mire kell figyelni? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Üdv! A gyerekeknek szeretnék vásárolni egy playstation 2 konzolt. Sajnos nem igazán értek ezekhez a kütyükhöz. Némi felvilágosítást szeretnék kérni, hogy milyet érdemes venni és mire kell odafigyelni. Például az ezüst és a fekete gépek között a színükön kívül van különbség? Fat vagy slim? Külső tápos vagy belső tápos. 90004 vagy régebbi típus. Chippelt vagy nem? Előnyök, hátrányok. Ilyesmikre gondoltam. Köszi előre is a válaszokat.

2014. júl. 29. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ne vegyél ps2-t, már túl régi
2014. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az miért baj? Esetleg mit javasolsz helyette 10-15000 forintért? Szerintem egy 3 és 5 éves gyereknek bőven jó, hogy elbohóckodjanak vele. Mellesleg van elfekvőben egy PS2 kormányom amit tudnak használni hozzá. Ha valamit tudnál mondani a kérdésekre azt megköszönném.
2014. júl. 29. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen kicsiknek talán jobb lenne egy Wii. Az is hasonló áron van, arra több a gyerekeknek való játék, mozgásérzékelős, partyjátékok, stb. Szerintem jobb ha nem csak ülnek a tévé előtt, hanem legalább mozognak is.

Persze te tudod, nekem van wii, ps2, ps3, psp, nds, meg nem tudom mit hagytam még ki. A ps2-ből újabb fajtákat érdemes venni, azaz slim-et, chipelve, ha nem akarsz játékokat is külön venni mindig.

2014. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!