Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új laptopot szeretnék vásároln...

Ameoland kérdése:

Új laptopot szeretnék vásárolni kb.100. 000-120. 000Ft értékben, de nem értek hozzá. Mit lenne érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Egy sima felhasználó vagyok, aki egy hordozható laptopban gondolkodna. Nem játszani szeretnék,hanem internetezni, wifizni, microsoft officet használni,stb...

ilyen programokat szeretnék használni úgy,hogy azért a gép ne legyen halál lassú :)


Köszönöm a segítséget, ha tudtok! :)



2014. szept. 19. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem felesleges ennyit költened rá, hogyha csak netezni akarsz rajta és officet használni. :) A pénzed feléért már vehetnél egy netbookot, ami igazából kisebb mint egy laptop, de tökéletesen el tudná látni azt a funkciót nálad amire használnád. Viszont a kérdésre is választ adva...

Én jelenleg a DELL márkával vagyok kibékülve. :) Van netbook,laptop és asztali gép is házon belül, ebből a márkából. Elég sokat végig próbáltunk már az évek alatt : HP,ASUS,LENOVO,ACER,FUJI (elég őrült informatikai családból származom :D)

A család nagy részének eddig tökéletesen bevált.

Sógornőmnek Dell Inspiron Mini-je van, ráadásul piros!!! :) Nem tudom, hogy lány vagy, esetleg fiú vagy, de több színben is kapható. Ez árban, olyan 70-80E Ft. Imádtam vele utazni... bírta a 5-6 órás busz utakat, szépen ment rajta a film, zene stb.

Laptop-ból pedig DELL Inspiron 3542, ami nagyon jó, de annak az ára is épp,hogy 200 alatt van.

Most tesóméknak és nekem is dell venue táblagépünk van... eddig semmi negatív tapasztalatunk nincs vele.

Viszont 90-től határ a csillagos ég... de itt még meg is rendelheted bármelyiket és ingyen szállítanak. Köthetsz rá külön Pixelhiba garanciát, esetleg memória bővítés, 1 évig vírusirtót. A lényeg,hogy ezen az oldalon, bármelyiket ajánlom... : [link]

2014. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Officera nagyon kevés a netbookok felbontása, a minőségük is gyenge.
2014. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!