Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható merevlemez láthatat...

Hordozható merevlemez láthatatlan, amióta rádugta smart tv-re. Helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűhóhá. Hát, az attól függ, hogy mi mennyire nem látja. Ha a TV látja, nincs nagy baj. Ha semmi sem látja, lehet, hogy nagy a baj, kérdés, hogy mennyire.

Kérdés, hogy mit ír ki a Windows, amikor bedugod. Az Ismeretlen eszköz árulkodó jel, de még az sem halálhír. Meg kell nézni az eszközkezelőben is, hogy felismerte-e, meg a felügyeleti eszközökben, hátha ott van az, csak mondjuk nincs betűjele. És ha minden kötél szakad, még mindig megpróbálhatod feltörni a hordozható vincsit, mint egy tojást, és egy gépre rádugni a belsejében lévő laptopvincsit. Már amennyiben nem gyárilag USB-t forrasztottak rá, mert akkor baj van.

2014. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy külső merevlemezről van szó ami fullon van filmekkel és képekkel. Rákötöttem a tv-re és véletlenül el lett indítva a formázás, megszakítani nem lehetett,erre én gyorsan szét választottam. Azóta se laptop se semmi sem látja, teljesen láthatatlan.
2014. szept. 26. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég hülye ötlet volt. Nézd meg az eszközkezelőben, hogy látszik-e? HA igen, akkor próbálkozz ezzel:


[link]


Ha nem, akkor egy PC-be be kell kötni sata-n, és megnézni, felismeri-e. De az adatoknak már valószínűleg kuka.

2014. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Á, ha azóta nem írtál rá, akkor még legrosszabb esetben egy GetDataBack visszahozhatja a file-okat is. Ha szerencséd van, valami partíció-visszaállító programmal egy az egyben megmentheted, sajnos most nem jut eszembe, melyiket használtam én.
2014. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!