Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítséget kérnék hozzáértőktő...

Segítséget kérnék hozzáértőktől, hogyan lehet helyet felszabadítani abban a partícióban, ahol néhány programon kívül (köztük a Windows 7 operációs rendszer is) látható törölni való nincs, mégis "telét" jelez a merevlemez telítettség mutatója?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha szakszerűtlenül fogalmaztam volna!

#Windows 7 #Láthatatlan file-ok
2012. máj. 7. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kövesd itt az eseményeket, ugyanez a téma:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2012. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Értem a problémát, szóval csapjunk is a lecsóba:


-A munkaasztalodon vannak fájlok? Ez is számít, ahogy a Képek/Videók/Zene/Dokumentumok mappák is.

-Néha sok gigabyte méretű ideiglenes fájl tud felgyűlni a temp könyvtárban. Ezeket kipucolhatod pl az ingyenes CCleaner-el. (meg sok mást is)


Végül pedig: Mekkora az említett partíció? A windows 7 önmagában elfoglal 8-9 32-bites, illetve 10-11 GB helyet 64-bites változatban. Könnyen belátható, hogy ha kicsi a partíció (~20GB), akkor elég hamar betellik.

2012. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg "rendszer szeméttel" van tele, amit nem látok, így nem tudom kitörölni. A partícióm egyébként elég nagy, 60 gigás.
2012. máj. 7. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi szemét lenne. Csak van jó pár feltelepített program is... Olvasd a másikat...
2012. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg Total Commanderbe, hogy melyik mappa a többgigás, hogy legalább fogalmad legyen, hogy hol kell majd pucolni...
2012. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a SpaceSniffer nevű programot!
2012. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!