Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erről a TV-ről mi a véleményetek?

Erről a TV-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Új tévét szeretnék venni és ezt néztem ki magamnak: [link]


Nem kell nagy. Egy kis albérletbe ( garzon lakás szerű ) lakok. Kb 1,5 - 2 méterről nézem a tévét szóval tényleg nem kell nagy.

MinDig TV Extra előfizetésem van, így szempont a DVB-T tuner, meg a kártya kezelés.

Szerintetek az általam kiszemelt tévé mennyire jó választás? Megéri az árát?



2014. okt. 2. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választás!
2014. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Szerintem kicsi ez a tv. Ok, hogy nem kell nagy, de szerintem 32"-nál kisebbet nem érdemes venni. Ha pedig valami jobb minőségű filmet néznél rajta, nem fogod látni a részleteket. 2m-ről 50"-os tv-t nézek és lehetne nagyobb. :)
2014. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán jó. Ekkora van nekem is (más márka), nem is gondolkodtam rajta, hogy nagyobbat vegyek. Ebből a leírásból az mondjuk nem derül ki, hogy felvenni lehet-e vele usb-re műsort, vagy csak lejátszani, van-e time-shift üzemmód, stb. Igaz, ez az én tévém vásárlásakor sem volt szempont, csak később jöttem rá, hogy a digitális adásoknál ilyen funkciókat is lehet vele használni.
2014. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap végül megvettem ezt a tévét az Edigital üzletébe.

Nekem tökéletesen megfelel az a méret. A képminőség is nagyon szép ha HD-s filmet nézek rajta.

A DVB-T adás lehetne szebb is. Pár csatornán eléggé mosott a kép, meg gyorsabb mozgásoknál bekockásodik de ez nem a tévé hibája szerintem, mert többektől is hallottam már hogy nem a képminőségről híres a MinDig TV Extra, plusz a régi tévémen amivel külső set top box-al néztem azon sem volt sokkal jobb, de mivel nem HD-s volt annyira nem tűnt fel a rossz kép. Lehet majd beköttetem a UPC kábeltévét. A netem tőlük van, és DVB-C tuner is van a tévébe.

2014. okt. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!