Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbi hangszórók/hangfalak...

Az alábbi hangszórók/hangfalak/házimozik/hangprojektorok közül mit lenne érdemes venni 60. 000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Ezekből szeretnék összeválogatni egy jó hangfalat a napaliba akár több terméket is vásárolnék.

Hangszóró:


Genius SP-HF2020 V2 - 60 W RMS 6 x 10w Brown Wood / Black 22.000


Genius SW-HF5.1 6000 5.1 - 200 W RMS 1 x100w 5 x 20w 45.000 Ft


Genius SP-HF1250B 2.0 40W RMS 2x 20w 12.000 Ft Brown Wood


Genius 2.1 SW-HF 1700 2.1 48 W RMS 1x30w 2x 9w Brown Wood 13.000 Ft

Hangprojektor:


LG NB 3540 60.000Ft - 320w 160w subwoofer 30 cm magas 2x80w satellite 77cm széles


Házimozi:


Samsung HT-E350 30.000 Ft


Samsung HT-H4500R 60.000Ft


Philips HTD5540/12 60.000Ft


LG DH6430P



2014. okt. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

-Genius SW-HF5.1 6000

Erről van személyes tapasztalatom, csak dícsérni lehet, de igyekszem írni pár másikról is.


-LG NB 3540 Ez hangprojektor. Ilyet nem érdemes venni, még nem elég kiforrott a technológiája.


-LG DH6430P Ez egy átverés az 1000W jával. 60 ért kizárt, hogy ilyen extrém teljesítményű hangrendszert váráloshass.


-Philips HTD5540/12 Ezt érdemes lenne megnézni, valahol élőben kipróbálni (Media Markt vagy valami márkabolt)


Philips HTD5540/12 VAGY Genius SW-HF5.1 6000


Én ekörül a kettő közül választanék, mind a kettő nagyon jó!

2014. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.:)
2014. okt. 7. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem nem késtem el, szeretnék segíteni.


Először is: ismerem az általad írt Philips hangrendszert. Ezt komolyan mondom: a halálos ellenségemnek sem kívánom, hogy ezt vegye meg! Pár dolog: nagyon lassú szoftver(közel 1 perc bekapcsolás!), elavult szoftver (a 10 éves LG-mnek szebb a menüje, fekete-fehér C64-es grafika szintű menü!), input lagos elektronika, egyenlőtlen hangerő, bizonyos frekvenciákat kiemelő mélynyomó. A mély száraz, puffogós, hallani hogy jön ki a levegő. A menü össze visszaság, logikátlan. A beszédhang mosódott, és halk.Nem érteni a beszédet, hiába hangosítottam a film alatti zene, stb... elnyomja a beszédhangot.

Jólvan, ennyi elég, abbahagyom, de ezeket le kellett írnom.


Geniusok: alapvetően olcsó márka, nekem ezek a hangszórók amiket linkeltél nem tetszenek. Szerintem hosszú távra ne tervezz ezekkel, (1)-2-3 év alatt sok hullik el. De előbb megvenném bármelyiket, mint a Philipset!


Samsung: egyik kedvenc márkám. De nem hang terén! Samsung a légkondim, a hűtőm, a mikróm, az egyik LCD-m, de hangcuccban nem a legjobb, és én nem vennék Samsungot, ami hanggal kapcsolatos. Azért írtam, hogy nem a márkával van bajom hidd el, de hang terén gyenge....


LG DH6430P. Oké, az 1000W tényleg nem igaz, de nagyon erős a hangzása, 40-ből 30 felett már tényleg nem lehet kibírni annyira hangos. Erős, szép méllyel...igazi házimozi.


LG NB 3540: nem annyira hangos mint egy házimozi. Hangprojektorhoz képest erős mély, határozott. Tiszta hang, bár kevés beállítással. Helytakarékos, nagyon kellemes rajta filmezni is, részletgazdag hangzás. A mélyről pár szó: bár nem lehet róla elmondani, hogy brutális, de ennek ellenére erős, határozott kerek, nagyon szép torzításmentes. Nagyon szeretem.



Összességében:

Ha van helyed:

LG DH6430P


Esetleg ha tetszik (nekem nem)

Geniusok (nem valami tartós cuccok összességében a Genius márka)


Ha kevés helyed van de minőséget akarsz:

LG valamilyen mélynyomós hangprojektor.


Ma néztem, hogy német tesztoldalon valamelyik LG hangprojektor 261 tesztelt termék közül az első helyen áll! Persze ezt úgy kell venni, mint hangprojektor.


Én ezt venném: ha van helyem: LG HD 6430P

Ha nincs: LG NB 3540 hangprojektor.


A többit hanyagolnám, hidd el rossz választások lennének...

2014. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!