Mik a tapasztalataid az Ebookal? Melyik a legismertebb megbízhatóbb gyártó? Hol milyet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok könyvem van pdf ben olyanok amiket szinte egy vagyon lenne beszerezni ezért gondoltam ebookra.De eddig még nem is láttam milyen hogyan is működik.Napi 2 órát olvasnék kb.Kérdésem továbbá hogy mennyire lehet kihasználni ? Hozza az olvasás élményét ? Pdf -ből megoldható hogy rendesen jelenítse meg ? Milyen típus lenne érdemes venni ? Wifi , háttér világítás mennyire hasznos ?Melyik a legmegbízhatóbb gyártó ? Olvastam pár véleményt különböző webáruházaknál és sok a panasz a gyenge aksira , lassú szoftverre , lefagyásokra.Nem vagyok hajlandó a pénzemért több hetet várni míg 10 perces munka miatt szervizben van ( idén már végig csináltam egy tablettel , az utolsó határ idő napon nyúltak hozzá...)
2014. szept. 30. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Kindle 5öt vegyél.nekem nagyon Bejött.

20ezer ft körül kapsz reklám mentését vaterán,újonnan.

2014. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*menteset
2014. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van a Kindle, és van az összes többi.

Szerintem válaszd a Kindle akármelyik típusát.

Nekem Touch van már két éve (használtan vettem ebayen), az érintőképernyő és a folyamatosan bekapcsolt Wifi miatt kicsit hamarabb merül le (2 hét), de amúgy nincs gondom vele.

2014. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem PocketBook Touch Lux 2-m van. Imádom! Sokáig bírja az aksi, világít a háttér, ami szerintem felbecsülhetetlen, sokféle formátumot olvas! A Kindle-t szokták mindenhol ajánlani, de nekem nem volt szimpatikus. Jóval kevesebb formátumot ismer fel, csak angolul karattyol, nekem a kislányom is használja az olvasót, így ezt sem szerettem, ráadásul nem lehet bővíteni a memóriáját, én meg szeretem, ha minden ráfér, amit rá akarok tenni. Én nem azért vettem olvasót, hogy a pc-n tartsam a könyveim és cserélgessem őket, ha a régieket már elolvastam.
2014. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kindlénél se kell a pc-n tárolni a könyveket...van amazon felhő. A belső memóriára meg aránylag sok fér.

A nyelv opcionális. Téged zavar az angol, nekem meg mindenem angol. Észre se veszem.

A háttérvilágítás nem egy rossz dolog, de gyanítom a te kijelződ minősége messze nem közelíti meg a kindle whitr papper minőséget,mert ez tényleg olyan mint egy papír.

2014. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Formátumhoz

Én még nem találtam(bár direkt nem is kerestem) olyat, amit ne olvasott volna. Amit meg esetleg nem olvasna áttolnám pdf-be és probléma megoldva.

2014. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!