Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC mediabox hátulján lévő...

UPC mediabox hátulján lévő usb-t lehet használni valamire?

Figyelt kérdés
Filmeket szeretnék nézni,de olvastam egy régebbi bejegyzést,hogy nincs funkciója. Az hogyan lehet? Benne van a port,de nincs bekötve? Ha mégis,akkor valakinek sikerült működésre bírnia?

2014. okt. 6. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak szervizeléshez van.

Esetleg szoftveresen letiltotta a UPC custom firmware-je.

PACE HD DCR7111 ?


TV-den nincs usb port?

Routered nincs amiben van?

Van már több router aminek van DLNA szervere és USB portja.

2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a konkrét beltérit, de van olyan USB, ami csak szoftverfrissítésre használható.

Ha beledugsz egy pendrive-ot (azzal kárt nem tudsz benne tenni) kipróbálhatod, hogy a valamit csinál-e, illetve a menüben is kellene valami elérhető usb funkció.

2014. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos a tv-n usb,csak hdmi. Routeren sincs,de routert rákötöttem utp-vel és arra se reagál semmit igazából.
2014. okt. 6. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szoftver frissítésre van, bár itt le van írva hogyan kell a gombokkal a kábelhálózatról lefrissíteni a legújabb szoftverre.


[link]

2015. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet Ha USB-re Ráteszel egy Filmet akkor lehet Nézni
2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!