Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébitaxit 1 évesnek érdemes...

Bébitaxit 1 évesnek érdemes venni? Motort nem tudná még használni, de vajon azt? És meddig? A bébitaxit tudnám én is tolni azzal a hátulján lévő "támlával"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valamit akarok venni 1 évesemnek, vagy taxit vagy motort, de a motort nem tudná használni szerintem, mert több helyről hallottam, hogy úgy a 1,5 éves tudja, de valamelyik még akkor sem, így úgy gondolom inkább később venném. Persze már ráültettem ilyenre, de még messze lenne a használata, a bébitaxit elücsörgött, szeritntem bejönne neki, meg járássegítőnek is jó lehetne. Lakásba is lehet használni? Mármint szőnyegen, járólapon?

Írjatok :)

ilyet néztem:

[link]

szóval azzal a háttámlával tudnám én is tolni kicsit?

Illetve láttam egy ehhez hasonlót, de abba egy rúdat lehet tenni, csak azt nem tudná úgy tologatni mert nem háttámlás, rúddal meg szerintem nem lenne olyan jó, mert azért úgy veszélyes lenne egy kiálló valami.


2013. máj. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz neki, járássegítőnek is tudja majd használni, ha le ér a lába akkor hajtani is fogja. Az én kislányom 13hónaposan nyuszis gurulót kapott, megmutattuk neki, hogy hogy kell magát lökni, és szereti. Ha eljár már akkor pedig önállóan odamegy és rá csüccsen.
2013. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 10 hónapos kora óta van, imádja! Nagyon kis ügyes vele, azzal közlekedünk a parkban is.

De bent is lehet használni, semmi baja nem lesz a parkettának/szőnyegnek.

Szerintem ennél viszont a háttámla alacsony ahhoz, hogy Te told vele.

2013. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó lett volna, ha én is tudnám tolni, de nincs mese el kell menni megnézni személyesen ezeket a járgányokat :)
2013. máj. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!