Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért zúg állandóan a TV?...

Miért zúg állandóan a TV? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Amikor odakapcsolom az RTL Klubra, akkor időnként zúg a hang, mintha nem lenne adás, de közben a kép tökéletes.. Megnéztem a beállításoknál, hogy mi lehet a baj és amikor tiszta a hang, akkor Mono, ha zúg, akkor stereora vált a hang.. Ezt hogy lehetne beállítani, hogy ne váltogassa magától? Kábelen keresztül, analógban kapjuk az adást.


Ilyen TV-ről lenne szó.. [link]



2014. okt. 18. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tűnik hogy a tv készüléked tudása jóval meghaladja az analóg kábeltv minőségét.:(

Samsung tv-knél(jellemzően) gyakran előfordul hasonló hang probléma.Ami nem is probléma csak a szolgáltatás hang minősége a rosszabb és a tv hang"szoftvere" nem bír ezzel...

Nem t-home analóg kábel tv-d van véletlenül?

Nálam hasonló volt amíg le nem váltottam sat-ra.

2014. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

...ja...

hang beállítások menüben változtasd meg a beállításokat...hátha:)

2014. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem T-home.. Ez valami helyi szolgáltató és az tény, hogy nem a legjobb.. :D Próbáltam már, de semmi.. Egyébként csak az RTL Klubnál csinálja ezt.. A többi csatornánál nincs ilyen probléma..
2014. okt. 18. 20:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy eddig még sosem volt ilyen problémám, csak tegnap óta csinálja ezt.. Van a házban több TV is és azokon minden normális..
2014. okt. 18. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában áramszünet a környéken?
2014. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt, viszont pár napja karbantartás volt a szolgáltatónál. Egész délelőtt nem volt se internet, se tv. azóta csinálja ezt a zúgást is.. Mit lehetne tenni?
2014. okt. 19. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A szolgáltató cseszett el valamit a fejállomáson. Nekik kell szólni! (Említsd meg, hogy a karbantartás óta zúg...)
2014. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!