Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 2 vagy Asus Transformer?...

Ipad 2 vagy Asus Transformer? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindkettőt használtan venném, 50ezer forintot szánok rá maximum. Újat nem veszek, és ezt az összeget nem áll módomban túllépni, ezt figyelembe véve válaszoljatok légyszi! (a transformer pontos típusát még nem néztem ki)

Az lenne a kérdésem, hogy ki melyiket ajánlaná?

Asus tablet tulajdonos mondta, hogy az övé fagy és hogy ipad-et vegyek inkább, meg én egyébként is android ellenes vagyok, szerintem kiforratlan a dolog még a tableteket illetően. Az Apple cuccokban bízok, és imádom őket, viszont nagyon jó dolognak tartom ezt a transformer dolgot.

Fotózom és interjúkat is szoktam készíteni, ezért (is) hordanám mindig magamnál a fotós cuccaimmal együtt, ha éppen be kell gépelni valamit, utána kell nézni gyorsan valaminek, stb. Sőt, képeket és videókat is jó lenne rá menteni végszükség esetén, ha a kártya megtelik, ezért a netbook is eszembe jutott már megoldásként.


Ti mit javasoltok? :)



2014. okt. 18. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként androidos tabletre vagy ipadre tudok memóriakártyáról másolni képeket meg videókat? A dokkolóban nincs gondolom usb bemenet, ugye?

(bocsi a buta kérdésekért, de tablet téren nem vagyok valami felvilágosult.)

2014. okt. 18. 23:03
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

50-ből már iPad3 is kijöhet használtan, azt érdemesebb venni nagyobb RAM miatt (böngészéshez jól jön).

Memóriakártyát nem tudsz iPad-be tenni, fényképezőgépet csak külön átalakítóval lehet hozzá csatlakoztatni, így kártyaolvasó is elérhető. Emiatt és billentyűzet miatt lehet, hogy számodra a Transformer a jobb megoldás, de ha appokat is akarsz futtatni, akkor iOS-re több a tabletre optimalizált szoftver.

2014. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!