Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangprojektorok 2.1 mennyire...

Hangprojektorok 2.1 mennyire jók, megérik az árukat?

Figyelt kérdés

Még nem volt alkalmam kipróbálni azaz meghallgatni. Érdekelne mások tapasztalata.

Jelenleg egy régi 6 éves 5.1-es sony dvd házimozi van, ami már nem játszik le lemezt. Csak rádió és mp3 hallgatására használjuk (tabletről, telefonról)

Nincs kihasználva a térhangzás, tehát az kevésbé hiányozna. (bár náha egy-egy filmnél jó lenne)



2014. okt. 20. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A hangprojektorok azoknak készülnek, akiknek nincs helyük vagy esztétikai szempontok miatt nem akarják a nappalit hangszórókkal telerakni. Nem érik el a hasonló áru hagyományos hangrendszerek minőségét.

Ezt szem előtt tartva valaszd ki a neked szimpatikus megoldást.

2014. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jók. De persze csak mélynyomósat vennék.

Philips állványos 5.1-ről váltottam LG 2.1 hangprojektorra. Nagyon jó döntés volt: jobb hangzás, nincsenek összegubancolódott kábelek. Bár még csak 1-2 filmet néztem rajta, semmi hiányérzetem nem volt rajta az 5.1-hez képest. Hiszen a hátsó hangszóróból 1-2 hangeffekt jön.

Nem szerettem a Philipset. Halk és mosott volt a beszédhang: hiába voltak a szélső hangszórók minimum hangerőn, a középső hangszóró maxon amiből a beszéd jön, ha a filmben zene ment a beszéd alatt, akkor nem lehetett érteni mit mondanak, mert a hangok elnyomták a beszédet. Ha meg hangosabbra vettem akkora erővel szóltak a robbanások, hogy kilehetett menekülni a szobából... és valahogy mindig figyelni kellett hogy mit mondanak. Na ennél nincs ilyen probléma.


Szóval nagyon elégedett vagyok az LG-vel: a mélye is sokkal szebb a Philips megoldásához képest: nem "szárazon hangosan puffog", hanem kellemes telt kerek hangot ad a zenének. Ráadásul 6 hangszórós: 2 magas, 4 közép, ja és persze a mély.

Van egy egész jó LG HiFi-m, illetve 2.1-es rendszerem is, és semmi hátránya nincs azokhoz képest! Persze ez 60.000Ft-os hangprojektor.


Összegezve nagyon örülök: telt hangzás, kábelrengeteg nélkül és gyönyörű.

[link]

Itt sok véleményt találsz róla:

[link]

2014. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!