Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletem miért nem tölt le...

A tabletem miért nem tölt le semmit?

Figyelt kérdés
rá megyek a letöltésre aminek a mérete 5 mb aztán error!a tabletem myaudio storm 7
2014. okt. 23. 11:09
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen tableted van, de nekem a mobilommal volt így. Egy képet se akart letölteni. Később próbáltam mas böngészőket is és mindegyik azt töltött le, amit csak akartam. Szoval a gyárival volt a baj.
2014. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a mozila firefox-ot már probáltam és az se volt jó!
2014. okt. 23. 11:39
 3/5 A kérdező kommentje:
milyen böngészöket probáltál?
2014. okt. 23. 11:40
 4/5 anonim válasza:
Már nem tudom én sem pontosan, de az opera mini van. Ezzel nekem semilyen gondom nincsen. Néha az utóbbi időben kicsit makacskodik, de kilépek belőle és vissza bele, akkor megy tovább. Megjegyzem ezt 2éve most kezdett el ilyesmit csinálni. Neked is ezt ajánlom.
2014. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! majd megnézem
2014. okt. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!